SECRET, świeca do masażu, która otworzy Twoje zmysły...

A World of Oils ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe świece, które ze względu na niską temperaturę topnienia i wykorzystanie w 100% wosku naturalnego (bez parafiny!), mogą być stosowane jako olej do masażu, ciepły i nawilżający jednocześnie, właśnie dzięki wspaniałym właściwościom kosmetycznym wosku pszczelego i oleju sojowego.

A World of Oils już w 2007 roku, jako pierwsza marka, wprowadził świecę do masażu na rynek europejski. W 2008 roku świeca zdobyła nagrodę za innowację na Kongresie Nouvelles Esthtiques w Paryżu.

W świetle sukcesu marki (ponad 20.000 sprzedanych świec na całym świecie od 2007 roku), można powiedzieć, bez fałszywej skromności, że mamy najlepsze świece do masażu na rynku, które są doskonałym połączeniem delikatnej i przyjemnej konsystencji oraz ekskluzywnych, egzotycznych aromatów.

Nasz wosk nie zawiera żadnych barwników, spala się w czysty sposób (bez dymienia) i o 50% dłużej niż wosk zawierający parafinę.

Oferujemy cztery naturalne zapachy, opracowane z mieszanki olejków eterycznych tak starannie dobranych, aby zanurzyć się w oceanie dobrego samopoczucia i absolutnego relaksu:

  • CZAR ANDALUZJI – odkryj relaksujący masaż, dzięki połączeniu cytrusów, czystka, wetiwerii pachnącej i lawendy.
  • SŁODYCZ ORIENTU - cudownie relaksujący zapach, stworzony z olejków esencjonalnych drzewa sandałowego i pomarańczy. Perfumy ze wschodnim akcentem, gorące, zmysłowe i wciągające. „Must have” na zimowe dni i nie tylko...
  • BRAZYLIJSKI RYTM - tonizuje i regeneruje skórę, dzięki działaniu olejku z kopaiwca w połączeniu z olejkami eterycznymi z drzewa różanego i pomarańczy. Świeży i jednocześnie delikatny zapach.
  • PERŁY FILIPIN – prawdziwa kokosowa rozkosz, która otula zmysły i przenosi do krainy relaksu. Zawarte w świecy olejki esencjonalne uśmierzają bóle mięśniowe, działają pobudzająco i wzmacniają naczynia limfatyczne.
masaż świecą
odmladzanie, zageszczanie skóry
Salon kosmetyczny FEMINA
Joanna Drzazga-Ożóg
ul. Szewska 5, 74-320 Barlinek

tel. +48 501 521 809
Kontakt w godzinach 9.00-19.00

joanna.femina@wp.pl

GABINET CZYNNY W GODZINACH
UMÓWIONYCH TERMINÓW